با سلام و احترام خدمت همراهان گرامی سایت آموزش سنتر . در این مطلب قصد داریم نحوه انتخاب رشته موسسه آموزشی موفقیت را برای شما شرح دهیم تا به طور کامل راجع به آن بدانید ، پس در ادامه با ما همراه باشید.

انتخاب رشته

مهم ترین چیز بعد از آزمون سراسری انتخاب رشته می باشد که شما باید بر اساس رتبه ی شما می باشد ، که به جرات می توان گفت یکی از سرنوشت ساز ترین تصمیمات زندگی تان می تواند باشد و مسیر آینده شما را می تواند تغییر دهد.

پس باید نحوه انتخاب رشته خود را بسیار جدی بگیرید و انتخاب رشته ی خود را به افرادی متخصص بسپاریم که در این زمینه تجربه کافی دارند.

متاسفانه بعد از آزمون سراسری که تنور انتخاب رشته داغ می باشد افراد سودجو زیادی که تجربه ای هم در زمینه ی آموزشی و انتخاب رشته ندارند با استفاده از کلمات جذاب و شعارگونه شما را فریب می دهند و به گونه از شما ی می کنند.

<<با هر رتبه ای ما شما را قبول خواهیم کرد!>> - <<رتبه ی شما مهم نیست ، هر رشته ای می خواهید شما را قبول می کنیم>>

این جمله هایی است که افراد سودجو و در این روز ها استفاده می کنند و شما را فریب می دهند و چون ممکن است هزینه ای که دریافت می کنند از هزینه ی موسسه های آموزشی کمتر باشید شما را جذب خود می کنند.

پس در این روز ها بسیار دقت کنید و فریب این شعار ها و این افراد را نخورید.

موسسه آموزشی موفقیت

موسسه آموزشی موفقیت با سال ها تجربه در زمینه آموزش و انتخاب رشته و با تیمی کار بلد و مجرب به شما در زمینه های مختلف کمک می کنند تا در بهترین جای ممکن با رتبه ای که کسب کرده اید قبول شوید.

نحوه انتخاب رشته موسسه آموزشی موفیقت

مجازی و حضوری

نحوه انتخاب رشته - انتخاب رشته - انتخاب رشت حضوری و غیر حضوری

با توجه به شرایط امسال و ویروس کرونا ، موسسه موفقیت امسال در نظر دارد که انتخاب رشته خود را به دو روش حضوری و غیر حضوری انجام دهد.

در روش حضوری تمام پروتکل های بهداشتی به طور کامل رعایت می شوند و همچنین در تایمی که به شما داده می شود فقط شما حضور خواهید داشت و محل شلوغ نخواهد بود ، پس از این بابت خیالتان کاملا راحت باشد.

در روش غیر حضوری نیز با تماس تلفنی با شما همراه خواهیم بود و تمام تلاش انجام می شود تا به اندازه انتخاب رشته حضوری بازدهی داشته باشد و چیزی از آن کم نشود.

مرحله اول) آزمون استعداد سنجی

در مرحله اول از شما یک تست استعداد سنجی گرفته خواهد شد که تیپ شخصیتی شما و مهارت ها و علایق شما را مشخص خواهد کرد که کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته خواهد کرد.

در این مرحله با شناختی که از شما به دست می آید باعث تصمیم گیری بهتر و راحت تر از سوی مشاوران می شود و انتخاب رشته ی موفق تری خواهید داشت.

مرحله دوم) تحلیل تست استعداد سنجی

پس از انجام تست استعداد سنجی توسط شما تیم موفقیت با دقت آزمون شما را تحلیل کرده و با توجه به شناختی که از شما به دست می آید ، رشته هایی که به شخصیت تان بخورد و مناسب و مورد علاقه تان باشد را به طور کامل و مفصل برای شما شرح می دهد تا با توجه به اطلاعاتی که کسب می کنید اولویت های خود را انتخاب کنید.

مرحله سوم) بررسی اولویت ها و تحویل دادن انتخاب رشته

پس از بررسی های انجام شده و شناخت شما از رشته ها و انتخاب کردن اولویت هایتان تیم موفقیت طی دو روز نتایج را بررسی می کند و انتخاب رشته ی شما را از اول تا آخر برای تان می چیند و تحویل شما می دهد.

مرحله چهارم) بررسی توسط شما و اعمال تغییرات لازم

در این مرحله از بررسی نحوه ی انتخاب رشته تیم موفقیت شما انتخاب رشته خود را بررسی می کنید و اگر نیاز بود تغییراتی را در آن با م مشاور خود می دهید و تایید نهایی صورت می گیرد.

مرحله پنجم) تبصره ها و تکمیل ظرفیت

پس از انجام چهار مرحله فوق به شما توصیه می کنیم که در همان روز های اول انتخاب رشته خود را وارد سایت نکنید زیرا بعد از چند روز یکسری تبصره هایی از سوی سازمان سنجش منتشر می شود که می تواند به شما کمک کند و تغییر کد هایی که در نحوه انتخاب رشته می تواند اثر بگذارد.

تکمیل ظرفیت

نحوه انتخاب رشته - انتخاب رشته - تکمیل ظرفیت

بعد از اعلام نتایج نهایی از سوی سازمان سنجش با توجه اینکه اکثر افراد هم در دانشگاه سراسری و هم دانشگاه آزاد انتخاب رشته کرده اند و از یکی انصراف می دهند پس بنابراین ظرفیت هایی خالی می شوند که در مرحله تکمیل ظرفیت شما می توانید برای آن ها درخواست بدهید و ممکن است رشته و دانشگاه بهتری قبول شوید.

تیم موفقیت تا پایان تکمیل ظرفیت ها همراه شما خواهد بود و شما را تا آخرین لحظه حمایت می کند.

یعنی عملا انتخاب رشته شما تا 5-6 ماه دیگر گارانتی دارد !

ظرفیت های انتخاب رشته در حال پر شدن می باشد ، پس هر چه سریع تر اقدام کنید.

ثبت نام در انتخاب رشته

دیگر مقالات مشابه

انتخاب رشته مجازی - انتخاب رشته - نحوه انتخاب رشته

انتخاب رشته مجازی

برنامه ریزی درسی کلاس نهم

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

انتخاب رشته مجازی

رشته ,مرحله ,ها ,موفقیت ,پس ,های ,انتخاب رشته ,شما را ,خود را ,در این ,و انتخاب ,موسسه آموزشی موفقیت ,رشته موسسه آموزشی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
setrsoheil neginekavirh hellscrap watchslovezananeh hargmasadofs mihanstone iranpars1 harmonitkbaran n-soal actlyuretor