با سلام و درود فراوان خدمت همراهان سایت آموزش سنتر . در این مطلب قصد داریم نکاتی راجع به انتخاب رشته و همچنین انتخاب رشته مجازی را به شما بدهیم.

حدود ساعت 8 صبح روز یکشنبه 99/6/30 نتایج اولیه کنکور سراسری 99 توسط سازمان سنجش اعلام شد.

مهلت انتخاب رشته

طبق گفته سازمان سنجش مهلت انتخاب رشته چهار روز می باشد و از روز چهارشنبه مورخ 99/7/2 آغاز می شود و روز شنبه مورخ 99/7/5 به پایان می رسد.

البته احتمال تمدید این تاریخ نیز وجود دارد اما بهتر است در همین تاریخ مقرر شما عزیران انتخاب رشته خود را انجام دهید که در صورت عدم تمدید آن به مشکل نخورید.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 99

طبق اطلاعیه سازمان سنجش ، دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری فردا 31 شهریور ماه در 5 گروه آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان منتشر می شود.

اعتراض به نتیجه آزمون سراسری

ممکن است کسانی باشند که نتیجه آزمون آن ها با آن چیزی که انتظار داشتند متفاوت باشد و فکر می کنند که ممکن است اشتباهی رخ داده باشد.

از روز دوشنبه 99/6/31 کلید نهایی سوالات آزمون برای رتبه زیر 100 هزار کشوری در گروه های علوم ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی و رتبه های زیر 20 هزار کشوری در گروه های هنر و زبان های خارجی داوطلبان در درگاه سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

افرادی که به نتیجه آزمون خود معترض هستند ،می توانند پس از مشاهده پاسخنامه ، در صورت عدم رفع ابهام ، از طریق درگاه الکترونیکی سازمان نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایید.

ظرفیت پذیرش کنکور 99

فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور ظرفیت پذیرش در رشته های با آزمون کنکور سراسری ۹۹ را اعلام کرد.

وی توضیح داد که ظرفیت پذیرش در رشته های با آزمون کنکور سراسری امسال تعداد ۱۷۵ هزار و ۸۴۹ نفر می باشد.

انتخاب رشته

انتخاب رشته مجازی - انتخاب رشته

بعد از مشاهده نتایج آزمون سراسری مهم ترین کار انتخاب رشته صحیح و اصولی می باشد.

یک انتخاب رشته خوب و اصولی می تواند در نتیجه نهایی بسیار موثر باشد.

شاید پیش خودتان فکر کنید که انتخاب رشته همچین کار سخت و مهمی نمی باشد و خودتان هم می توانید آن را انجام دهید اما این کار بزرگترین اشباه است زیر فرق کسی که یک انتخاب رشته کارشناسی شده و اصولی داشته است با کسی که خودش انتخاب رشته کرده می تواند بسیار زیاد باشد.

پس پیشنهاد ما به شما این می باشد که این کار را به متخصص آن بسپارید.

انتخاب رشته مجازی

امسال با توجه به شرایط پیش آمده و ویروس کرونا خیلی از کلاس ها و دیگر چیز ها به صورت مجازی برگزار شدند.

به همین دلیل تیم موسسه آموزشی موفقیت در نظر دارد تا برای کسانی که مایل هستند انتخاب رشته غیر حضوری و به صورت مجازی داشته باشد.

انتخاب رشته تضمینی در مجموعه موفقیت

1) مرحله اول : تست استعداد سنجی

این تست به شما کمک می کند که توانایی ها و شخصیت خود را بشناسید و دریابید که چه رشته ای مناسب شما می باشد و در آن موفق تر خواهید بود.

2) مرحله دوم : تحلیل آزمون استعداد سنجی و معرفی رشته ها

در این مرحله که به انتخاب شما هم به صورت غیر حضوری و هم به صورت حضوری می توانند برگزار شود ، آزمون استعداد سنج شما مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد و به شما گفته می شود در چه زمینه ای و چه رشته ای موفق تر خواهید بود و رشته های مرتبط به طور کامل برای شما معرفی می شوند.

3) مرحله سوم : بررسی جلسه

بعد از برگزاری جلسه و شناخت شما از رشته ها و موارد دیگر تیم موفقیت جلسه ها و آزمون استعداد سنجی و صحبت هایی که با شما داشته است مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد و دو روز بعد انتخاب های شما را بر اساس اولویت هایتان از انتخاب اول تا آخر برای شما می چیند و بعد تحویل شما می دهد.

4) مرحله چهارم : اعمال تغییرات

بعد از اینکه انتخاب رشته شما توسط تیم موفقیت انجام شد و در اختیار شمت قرار گرفت در این مرحله اگر نیاز به تغییراتی باشد که شما مد نظراتان می باشد انجام می شود و دوباره انتخاب رشته را تحویل شما می دهد

5)مرحله پنجم : تبصره ها و تکمیل ظرفیت

بعد از انجام مراحل فوق یکسری تبصره ها وجود دارند که سازمان سنجش بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته آن ها را داخل سایت قرار می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

این تبصره ها را تیم موفقیت با دقت بررسی کرده و به اطلاع شما می رساند و وارد انتخاب رشته شما می کند

در مرحله بعد ، پس از آمدن نتایج نهایی یک جلسه مشاوره رایگان خواهید داشت کخ در این جلسه بررسی شود که کدام دانشگاهی که در آن قبول شده اید بهتر و مورد تایید می باشد.

اما کار اینجا تمام نمی شود!!!!!!

تکمیل ظرفیت

بعد از انجام انتخاب رشته و کسب نتایج عده ای که هم در دانشگاه سراسری و هم آزاد انتخاب رشته کرده اند از یکی انصراف می دهند و آن دانشگاه برای تکمیل ظرفیت باقی مانده از بقیه داوطلبان می خواهد که کار های لازم را انجام دهید و در آن دانشگاه ثبت نام کنید که در اینجا نیز تیم موفقیت بررسی ها را انجام داده و به شما اطلاع می دهد.

یعنی عملا انتخاب رشته شما تا 5-6 ماه دیگر گارانتی دارد !

ظرفیت های انتخاب رشته در حال پر شدن می باشد ، پس هر چه سریع تر اقدام کنید.

ثبت نام در انتخاب رشته

دیگر مقالات مشابه

نحوه انتخاب رشته موسسه موفقیت

نحوه انتخاب رشته موسسه موفقیت

رشته های بدون کنکور - انتخاب رشته - نحوه انتخاب رشته

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

برنامه ریزی درسی کلاس نهم

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

انتخاب رشته مجازی

رشته ,ها ,های ,، ,آزمون ,مرحله ,انتخاب رشته ,می باشد ,شما می ,سازمان سنجش ,بعد از ,آزمون کنکور سراسری ,انتشار دفترچه انتخاب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
shoghebaransc harmonisbarant jectupp behdadanime hafareiirana ziaii visasoltan shahrnano salonmarket